top of page

Eva & Jan

Velmi příjemná spolupráce s panem fotografem na naší svatbě. Byl opravdu milý a ochotný, domluva byla velmi rychlá a příjemná. I když někdo nemá zkušenosti stát před foťakem vůbec to nevadí, pan fotograf Vám navrhne pózy a místa, případně si Vás nastaví a výsledek je velmi přirozený. Mohu jedině doporučit a moc děkujeme.

černobílá fotka nevěsta závoj
novomanželé
enka & Dan

Chtěl bych Kubovi poděkovat za naprosto úžasné fotografie a skvělé výstižné video, které pro nás během svatby udělal. Známe se sním už delší dobu a první focení jsme měli předsvatební v zimě, které bylo i v horších venkovních podmínkách naprosto profesionální a rychlé. Tentokrát jsme si jej zvolili i pro naši svatbu a udělali jsme nejlepší volbu jakou jsme mohli. Kuba ochotně splnil všechny naše požadavky, které jsme dostatečně s předstihem probrali a sdělil nám jeho tipy pro bezproblémový chod dne. Byl velice citlivý a skoro celý den jsme o něm nevěděli, což bylo velmi důležité, neboť to nerušilo dojem z tohoto dne a během focení nás do ničeho nenutil a vše bylo příjemně přirozené. Jakub nám nabídl veškeré služby i po svatbě a základní sadu fotek jsme měli velmi rychle a o týden později již celou sadu k vyvolání. Také jsme si u něj nechali udělat video se kterým jsme nadmíru spokojeni. Kubovy služby budu určitě využívat i nadále a všem ho budu doporučovat.

Adrea & Vít

Rádi bychom poděkovali a dále doporučili našeho dvorního fotografa Fotograf Jakub Piše S neskutečným citem pro detail nafotil náš velký den a jeho fotografie jsou neuvěřitelné! Moc jsme si den s ním užili a oba souhlasíme s tím, že jeho práce se nedá srovnat s žádnou jinou. Celý den proběhl v neuvěřitelně klidné a pohodové atmosféře, zvládl improvizovat dle počasí a hotové fotky dodal s bleskovou rychlostí Kubi, moc si vážíme Tvé práce a těšíme se na další shledání a další spolupráci, máš náš obdiv! S láskou, novomanželé Karasovi

detaily svatební
novomanželé foto západ slunce
Kateřina & Tomáš

Chtěla bych poděkovat a zároveň rozhodně DOPORUČIT Jakuba Piše. Od začátku byl velmi ochotný a vstřícný. Nafotil nám náš velký svatební den a byli jsme maximálně spokojení. Focení pro nás s manželem bylo příjemné a užili jsme si ho. Při focení byl ochotný, otevřený našim nápadům a kreativní - nafotil nám také západové fotky a ty jsou dokonalé.

Lépe jsme si vybrat nemohli! Všem Kubu doporučujeme!

Veronika & Jiří

Kubo, chtěli bychom moc poděkovat za svatební fotky, které nám budou připomínat náš den, přesně tak, jak jsme si ho prožili. Skvěle si zachytil atmosféru celého dne. Co bych chtěla vypíchnout, že Kuba pochopil, že chceme nejvíce času trávit mezi rodinnou a přáteli a opravdu během chvilky zvládl nafotit překrásné fotky. Po celou dobu měl skvělé nápady na fotky a místa, za mě opravdu člověk na svém místě. Ještě jednou moc děkujeme a opravdu nemůžeme jinak, než doporučit dál!

spokojení ženich a nevěsta doporučujeme Piše Jakub fotograf
nadšení a spokojení ženich a nevěsta doporučujeme Piše Jakub fotograf
Nicol & Tomáš

Moc chci poděkovat Kubovi, že nám dokonale nafotil svatbu díky němu jsem se při prohlížení fotek vrátila na nejkrásnější den v mém životě a u některých fotek jsem ani netušila, že zrovna fotí jsem nesmírně šťastná, že jsem si vybrala právě jeho a máme památku na celý život. všem kdo chtějí mít ty nejkrásnější okmažiky, ať už svatební nebo jiné, mohu vřele doporučit právě Kubu, Děkuji ještě jednou moc

Ivana & Jan

Moc děkujeme za nádherné fotky. Pan Piše je skvělý fotograf. My jsme hlavně ocenili,že měl trpělivost při focení s dětmi, kterých na naší svatbě bylo požehnaně.

nadšení a spokojení ženich a nevěsta doporučujeme Piše Jakub fotograf
svatební tabule krásná fotka
Tereza & Jan

Chtěli bychom velmi poděkovat a zároveň doporučit pana Piše. Máme od něj úžasné fotky!!! Je velmi ochotný, trpělivý, kreativní, ve všem se snaží vyjít vstříc vašemu přání. Lépe jsme si vybrat nemohli! Všem moc doporučujeme. Jistě se na vás budeme obracet i v budoucnu. Moc děkujeme jak za rodinné focení,tak za zachycení našeho svatebního dne. T.M.

Lenka & Petr

Chtěli bychom Kubovi poděkovat za nafocení našeho svatebního dne od ranních příprav až po večerní zábavu. Kuba byl příjemný, ochotný, ‚‚neviditelný‘‘ (během dne jsme o něm ani nevěděli, přitom fotografie a nádherné momentky dokazují, že byl naprosto všude), s velmi pozitivním přístupem, smyslem pro humor a neskutečným množstvím nápadů na fotografování.

nadšení a spokojení ženich a nevěsta doporučujeme Piše Jakub fotograf
nadšení a spokojení ženich a nevěsta doporučujeme Piše Jakub fotograf kreativní fotky
Eliška & Jan

Děkujeme Vám Jakube za Vaší bezmeznou ochotu a trpělivost, za to že jste nám vykouzlil vše co jste nám na očích viděl a nebál se s námi experimentovat fotky jsou dokonalé! Jste nejlepšíí Všem doporučujeme!!!

Šárka & Miroslav

Od začátku komunikace ohledně focení našeho dne D byla s Kubou skvělá spolupráce. Vzhledem k naší nezkušenosti s profesionální fotografem jsme se rozhodli i pro předsvatební focení. Od počátku osobního setkání Kuba jednal velmi přátelsky a přitom profesionálně. Vzhledem k velmi přátelskému přístupu jsme při samotném focení nebyli vůbec nervózní a velmi jsme si jej užili, focení bylo velmi přirozené a pohodové. Moc děkujeme za úžasné fotky. Určitě budeme doporučovat.

nadšení a spokojení ženich a nevěsta doporučujeme Piše Jakub fotograf uvolněné fotky
nadšení a spokojení ženich a nevěsta doporučujeme Piše Jakub fotograf zamilované fotky
Barbora & Jiří

Mockrát děkuji Kubovi za nafocení naší svatby, velice mile nás překvapil. Komunikace od začátku probíhala skvěle. Nejprve jsme se pobavili o našich představách ohledně focení v průběhu svatby. Poté nám Kuba dodal pár dobrých rad ohledně výběru místa pro novomanželské focení.
Samotný svatební den byl Kubou velmi detailně zachycen. Fotky jsou ve vysoké kvalitě a perfektně vystihují nejdůležitější momenty celé události.
Také velice oceňuji možnost pořízení svatebního videa, které se skutečně povedlo.
Kuba byl velmi spolehlivý a snažil se nám ve všem vyjít maximálně vstříc.
Velmi doporučuji všem, kdo chtějí mít ze svatby kvalitní záznam.

 

Anna & Jakub

Kubu jsme poznali na svatbě našich společných přátel, kde Kuba i fotil. Hned jsme poznali, že je to profesionál a zároveň naprosto lidský, přátelský a hodný člověk. Nafotil nám nádherné svatební fotky, za které mu moc a moc děkujeme. Dokázal si poradit i s nepříliš přívětivým počasím a zároveň zvládl mou náročnost . S naprostým klidem můžeme jen a jen doporučit! Ještě jednou moc děkujeme Kubi

nadšení a spokojení ženich a nevěsta doporučujeme Piše Jakub fotograf nádherné fotky
nadšení a spokojení ženich a nevěsta doporučujeme Piše Jakub fotograf
Sabina & Ondřej

Kubo, děkujeme za báječné zachycení atmosféry našeho svatebního dne. Při prohlížení fotek jsme se vrátili zpět a prožili pro nás tak důležitý den znovu. Máš dokonalý smysl pro detail, z fotek vyzařují emoce.

Tomáš Vyskočil, vinařství

Jakuba jsem oslovil ohledně foceni pro tvorbu nového webu. Domluvili jsme se na 2 termíny focení, letní a podzimní. S výsledkem jsem velmi spokojeni a fotky používáme jak na novém webu našeho rodinného vinařství, tak i v propagačních materiálech a na sociálních sítích.

perfektní firmení fotky na web od Piše Jakub
perfektní firmení fotky na web od Piše Jakub
Stromy - Drábek

Spolupráce s panem Piše byla super. Ač jsem měl svou představu, dokázal ji nasměřovat ještě lepším směrem. Výsledkem je video a fotografie, které nejen presentuje mou práci, ale také zrychluje komunikaci mezi mnou a zákazníkem. Ať se daří i dál.

bottom of page